O zabiegu

Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie

Idealna cera, to marzenie wielu osób, które borykają się z mniejszymi lub większymi niedoskonałościami.

Do najczęstszych problemów z cerą należą popękane naczynka, przebarwienia pigmentacyjne, rumień, pajączki itp. Jeśli Twoim marzeniem jest cera i dekolt bez niepożądanych niedoskonałości laser DioLite bez wątpienia pomoże osiągnąć Tobie pełne zadowolenie. Efekty, których będziesz przykładem zaskoczą nie tylko Ciebie, ale również bliskich, którzy natychmiast zauważą pozytywne zmiany.

Producentem nowoczesnego lasera diodowego DioLite jest Amerykańska firma Iridex. Głównymi zaletami tego urządzenia okazuje się być jego szczególne zaawansowanie technologiczne, które pozwala na bezpieczne, ale również bardzo szybkie pozbycie się szeregu niedoskonałości skóry.

Za jego pomocą można usunąć niedoskonałości na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, plecach czy kończynach dolnych tj. 

  • popękane naczynia krwionośne,
  • pajączki naczyniowe,
  • naczyniaki płaskie, jamiste, starcze,
  • naczyniaki gwiaździste,
  • przebarwienia pigmentacyjne,
  • rumień,
  • teleangiektazje - rozszerzone naczynka krwionośne,

Atutem zabiegu wykonywanego laserem DioLite jest wysoka skuteczność zabiegu.

Jest on bezkrwawy i nie pozostawia rumienia. Za efekty te odpowiedzialna jest zielona wiązka fali długości 532 nm, która pochłaniana jest przez barwni czerwonych ciałek krwi (oksyhemoglobinę), oraz piment skóry melaninę). Laser dociera do najmniejszych zmian zarówno pigmentacyjnych jak i naczyniowych.


Porównując usuwanie powyżej wspominanych zmian laserem DioLite, a innymi metodami np. laserem neodymowo-jagowym czy też światłem rozproszonym IPL można podkreślić, że DioLite jest znacznie bardziej skuteczny, by nie powiedzieć bezkonkurencyjny.

Czas wykonywania zabiegu laserem DioLite zależny jest od powierzchni skóry, na której widoczne są zmiany. Zazwyczaj nie trwa on dłużej jak kilka, bądź kilkanaście minut. Zaliczany jest do niemalże bezbolesnych. W zależności od indywidualnego progu bólu pacjent może odczuwać nieznaczne kłucie lub pieczenie, które może być bardziej odczuwalne w miejscach wrażliwych np. nosa czy nóg.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonuje się z chłodzeniem za pomocą okładów, oraz specjalnego żelu, co zapewnia zmniejszenie dyskomfortu.

Ilość zabiegów uwarunkowana jest od indywidualnych zmian. Z doświadczenia profesjonalistów naszego gabinetu można jednak określić, iż osoby nie posiadające zmian naczyniowych czy pigmentacyjnych, a dążące do doskonałej cery zadowalający efekt uzyskują od 2 do 5 zabiegów.
Niewielkich pojedynczych zmian z kolei możemy pozbyć się już po jednym zabiegu, który w zupełności wystarczy. Osoby posiadające dość duże pola poszerzonych naczyń krwionośnych powinny skorzystać z kilku zabiegów w odstępach nie mniejszych i nie większych jak co 4, a 6 tygodni.

 

Normalnym zjawiskiem po zabiegu jest zaczerwieniona skóra, oraz uczucie ciepła.

Osoby charakteryzujące się większą wrażliwością skóry mogą dostrzec obrzęk, tudzież bąbelki, które utrzymują się nie dłużej niż od 2 do 7 dni.
Częstym przypadkiem po zabiegu laserowego zamykania naczyń na kończynach dolnych okazują się być strupki, które podobnie jak w innych przypadkach zabiegów owym laserem znikają w ciągu 7 dni.

 

Ważną informacją dla wszystkich pacjentów z poszerzonymi naczynkami jest to, iż

zabiegi laserowe, wykonywane są w naszym studio usuwają niedoskonałości, jednakże nie są w stanie zapobiegać pojawianiu się kolejnych.

Warto zatem samemu zadbać o profilaktykę, która choć w małym stopniu wykluczy kolejne pojawianie się poszerzonych naczyń.

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.