Japoński

Doskonała recepta na piękne i zdrowe paznokcie

Japoński manicure i pedicure polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Za sprawą tego zabiegu płytka paznokci jest wzmocniona, elastyczna i cechuje się pięknym naturalnym wyglądem. Z zabiegu bez obaw mogą korzystać wszyscy. Co więcej do owego manicure, bądź pedicure używa się naturalnych preparatów, które mają zbawienny wpływ na paznokcie.

Japońska metoda, to oferta dla osób borykających się z problemami kruchych, a tym samym łamliwych czy rozdwajających się paznokci. Po zabiegu płytka będzie nie tylko równa, lśniąca o pięknym naturalnym różowym kolorze, ale także znacznie wzmocniona i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

O zabiegu

W pływkę paznokci wmasowuje się dwie substancje, którymi są zielona pasta, oraz różowy puder. Pasta ma właściwości odżywcze, natomiast puder zabezpieczające. Osobom o znacznie wrażliwych paznokciach wyjątkowo wmasowuje się jeden balsam, który zawiera oba wyżej wspominane składniki. W skład preparatów wchodzą witaminy A+E, krzemionka z morza japońskiego, kreatyna, oraz pyłek pszczeli. Z racji tego, iż są to składniki naturalne nigdy nie powodują podrażnień, uczuleń, bądź też innych alergii.

 

Do zalet japońskiego manicure i pedicure bez wątpienia należy fakt, iż ma on wpływ na regenerację paznokci. Udowodniono, iż poprawa krążenia krwi wzmacnia paznokcie, jak również powoduje szybszy ich wzrost.

 

Specjaliści od tego rodzaju manicure i pedicure proponują od 3 do 4 zabiegów w okresie co 2 ub 3 tygodnie. Stosując się do takiego zalecenia klient niewątpliwie zauważy spektakularny efekt wzmocnienia paznokci. Jeśli chodzi o kwestię nabłyszczania paznokci tzw. różową perłą zazwyczaj utrzymuje się on do dwóch tygodni.

Uwaga: Po zabiegu od 4 do 5 dni nie zaleca się stosować żadnych lakierów czy odżywek, które i tak nie będą miały dobrej przyczepności, a co za tym idzie nie wpłyną na efektowny wygląd paznokci, dłoni i stóp.

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.