Hybrydowy

Piękne dłonie i stopy to nie tylko stan ich skóry

Nie zapominajmy, że równie istotną kwestią okazują się być zadbane paznokcie.

Dbałość o paznokcie wymaga czasu i cierpliwości bardzo często sprawia, że skupiamy się wyłącznie na ich pomalowaniu. Oprócz samych paznokci powinniśmy zadbać o bliską ich okolicę, czyli okalające je skórki. Bardzo ważne jest również zadbanie o stan płytki paznokci, oraz ich kształt. Dopiero po szeregu czynnościach można poddać je upiększaniu za pomocą nowoczesnych lakierów.

 

Nie każdy lakier charakteryzuje się takimi samymi właściwościami. W związku z powyższym nasze studio oferuje nowoczesny i znacznie bardziej opłacalny manicure i pedicure hybrydowy. Cechuje się on szeregiem zalet, jakie są nieporównywalne jeśli chodzi o stosowanie tradycyjnych lakierów do paznokci.

Zalety:

  • koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania!
  • pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru!
  • powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego koloru!

 

Chcąc zapoznać naszych klientów ze specyfiką manicure i pedicure hybrydowym trzeba  zaznaczyć iż z chwilą pojawienia się na rynku szybko wyparł tradycyjną formę manicure. Przede wszystkim jest to bardzo bezpieczny dla paznokci zabieg, który nie wymaga głębszej interwencji w płytkę paznokci.

Co więcej efekt końcowy jest zaskakująco naturalny, bez wątpienia nieporównywalnie naturalny jeśli chodzi o metody żelowe czy akrylowe. Taki efekt z reguły utrzymuje się do dwóch tygodni, co sprawia, że klientki chętnie z tej oferty korzystają.

 

Przybliżając specyfikę tego manicure warto poinformować, że do jego wykonania używa się wysokiej jakości produktów. Najprościej mówiąc jest to połączenie lakieru do paznokci z żelem, który wymaga utwardzenia w lampie UV. Jeśli chodzi o nasz gabinet używamy najwyższej jakości produktów Gelish które wyprodukowane są przez amerykańską firmę Nail Harmony.

 

Długa trwałość, a co za tym idzie elegancki wygląd paznokci, to oczywiście zasługa wyżej wspominanych produktów, oraz profesjonalnego wykonawstwa. Gelish ma to do siebie, że w ogóle nie matowieje, nie ściera się, oraz nie odpryskuje. W związku z powyższym można powiedzieć, że posiada zalety, których absolutnie nie doświadczymy malując paznokcie tradycyjnymi lakierami. Wystarczą dwie minuty, aby nałożony żel hybrydowy był suchy i wystarczająco odporny na urazy mechaniczne.

 

Co więcej żele występują w szerokim wachlarzu kolorystycznym, dlatego każda z zachcianek pod kątem kolorystycznym jest możliwa do zrealizowania.

Usuwanie manicure hybrydowego jest równie łatwe i co ważne nie uszkadza płytki paznokcia. Ogólnie zabieg ten trwa nie dłużej niż 60 minut.

Wszystkie ceniące sobie piękno dłoni i stóp kobiety już dawno zrezygnowały z metod manicure i pedicure, które sprawiały, ze paznokcie wyglądały sztucznie. Dziś metoda hybrydowa jest stosowana najczęściej i jak na razie nie ma żadnej konkurencji. Świetne rozwiązanie jeśli chodzi o piękne paznokcie na co dzień, imprezy okolicznościowe czy wyjazdy służbowe. Jednym zdaniem piękne paznokcie na każda okazję.

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.