Karboksyterapia

Przełom w medycynie estetycznej, antystarzeniowej i dermatologii.

Zabiegi zwane karboksyterapią zaliczają się do nowoczesnej i bardzo skutecznej metody w dziedzinie dermatologii estetycznej.

Mają zbawienny wpływ na różne problemy wyglądu skóry, głównie jako antystarzeniowe.

Karboksyterapia, to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Osoba wykonująca zabieg przy użyciu urządzenia CarboxyPen bardzo małą igłą wstrzykuje gaz medyczny pod tkankę podskórną.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, dlatego nie ma potrzeby wykonywania ówczesnego znieczulenia. Z kolei metoda działania należy do bezpiecznych, ponieważ dwutlenek węgla jest obecny w naszym organizmie, a jego zadaniem jest regulowanie przepływu krwi. W momencie, kiedy CO2 zostanie zaaplikowany pod skórę naczynia krwionośne rozszerzają się, krew przepływa szybciej, co sprawia, że skóra zaczyna produkować nowy kolagen. Dodatkową zaletą tego zabiegu okazuje się fakt, iż dwutlenek węgla, jaki stosuje się w medycynie estetycznej naturalnie rozbija niepotrzebny nagromadzony przez lata tłuszcz.

Wskazania

  • okolice oczu (zmarszczki, zasinienia, tzw. worki, opadające powieki)
  • twarz, szyja dekolt (poprawa elastyczności skóry związane z wiekiem, utraty wagi)
  • brzuch, ramiona, nogi (poprawa elastyczności skóry związane ze zwiotczeniem po utracie wagi, porodzie, wieku)
  • różne części ciała (blizny, rozstępy, cellulit, zaburzenia krążenia, rewitalizacja skóry, łysienie lub przerzedzanie się włosów)

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry
  • choroba nowotworowa
  • ciężkie choroby serca i płuc
  • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
  • ciąża

Po zabiegu

W chwilę po zabiegu w miejscach nakłuć można zauważyć mikroślady, które utrzymują się zaledwie kilka minut. W miejscach objętych zabiegiem występuje także lekkie zaczerwienienie, oraz uczucie obrzęku, co podobnie jak mikroślady szybko ustępuje.

Efekty

Okolice twarzy: Pacjent zauważa pozytywne efekty zmiany w wyglądzie skóry po dwóch zabiegach. Aby osiągnąć pełną satysfakcję wyglądu skóry niezbędne jest wykonanie od 4 do 5 zabiegów.

Pozostałe części ciała: Pacjent zauważa pozytywne efekty zmiany w wyglądzie skóry po wykonaniu 6 lub 8 zabiegach. Aby utrzymać wymodelowaną sylwetkę zaleca się dbać o zdrowy tryb życia, jak również powtarzanie zabiegów 2 lub 3 razy w roku.

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.