Wybielanie zębów

Wybiel swoje zęby bezpiecznie, szybko i bezboleśnie

Kolor kości uzębienia, to często zależność genetyczna.

W bardzo wielu przypadkach są to przebarwienia wynikające z palenia papierosów, picia kawy i herbaty, bądź też zażywania niektórych leków. Dzisiejsze możliwości pozwalają na wybielenie zębów o kilka tonów nadając tym samym ładny uśmiech, pewność siebie i komfort podczas rozmowy czy uśmiechania się.

 

W naszym salonie oferujemy wybielanie zębów za pomocą lampy BT COO. Urządzenie, o którym mowa charakteryzuje się dwunastoma lampami diodowymi, które z racji tego, że są ze sobą zintegrowane dają olbrzymią moc, można powiedzieć natychmiastowego wybielenia zębów.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Ogólnie można wybielić zęby aż o 10 tonów, jednakże fakt indywidualnych predyspozycji ma w tym przypadku duże znaczenie.

Na czym polega wybielanie zębów urządzeniem BT COOL?

Przed zabiegiem pacjent jest specjalnie przygotowany, aby efekt wybielania zębów był jak najbardziej efektowny. Przede wszystkim zęby powinny być dokładnie umyte, jak również oczyszczone przestrzenie pomiędzy zębami. W następnej kolejności na wcześniej wysuszony dolny i górny łuk zębowy nakładany jest preparat (w przypadku naszego salonu jest to Opalescence amerykańskiej firmy o stężeniu 15%). Pacjent zakłada okulary ochronne otwiera jamę ustną, a specjalista w dziedzinie wybielania zębów ową metodą rozpoczyna proces poprzez uruchomienie urządzenia dostawiając jego głowicę do uzębienia. Proces naświetlania trwa w trzech seriach po 15 minut. W między czasie zęby są oczyszczane i ponownie nakładany jest preparat. Zauważalne, a w wielu przypadkach spektakularne wybielenie widoczne jest zaraz po ukończonym zabiegu.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Z metody można korzystać bez obawy, iż może ona zaszkodzić zębom czy ogólnemu zdrowiu pacjenta. Dodatkowo warto nadmienić, iż światło wydobywające się z lampy jest zimne w związku z czym pacjent w ogóle nie odczuwa bólu czy innego rodzaju dyskomfortu.

Wybielanie zębów za pomocą nowoczesnej technologii urządzenia BT COOL jest jednym z najlepszych i najszybciej przynoszących oczekiwane efekty możliwości. Generalnie wybielenie utrzymuje się do 2 lat, niemniej dużą rolę w tej kwestii odgrywa stan przebarwienia zębów pacjenta. Tylko w nielicznych przypadkach po zabiegu pacjenci odczuwają nadwrażliwość zębów. Niemniej jest to chwilowe i uczucie to znika w ciągu 1 do 3 dni. Po wykonanym zabiegu pacjenci palący papierosy, pijący herbatę, kawę, tudzież inne napoje barwiące, oraz kwaśne powinni ograniczyć ich używanie i spożywanie.

wybielanie zębów 499zl - promocja 299zl

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.