Henna i regulacja brwi

Regulacja brwi

Kształt oczu jest bardzo indywidualną kwestią każdego człowieka. Bez względu na to czy są one duże, małe, wąskie, okrągłe głęboko osadzone czy wyłupiaste, każde mogą wyglądać pięknie. Zapewne nie jedna kobieta zgodzi się z tym, iż nie wystarczy wykonać makijaż, aby wydobyć ich piękno, ponieważ za oprawę naszych oczu w dużej mierze odpowiadają brwi.

 

Nierówny kształt brwi, źle układające się ich włoski czy przerzedzone włoski nie wpływają dobrze na wygląd wizualny całej twarzy. Oczy są mało wyraziste, nawet przy profesjonalnym makijażu. Dobrze wyregulowane brwi mają wpływ na ogólny wygląd twarzy, a co za tym idzie naszej pewności siebie i komfortu w sensie dobrego samopoczucia.

Henna brwi i rzęs

Zabiegi, jakimi jest regulacja brwi, oraz farbowanie brwi i rzęs mają ogromny wpływ na podkreślenie piękna każdej kobiety. Do regulacji brwi, czyli nadaniu poprawnego, oraz odpowiedniego do kształtu twarzy i oczu łuku brwiowego wykorzystuje się pęsetę, jak także wosk. Zabieg nie należy do specjalnie bolesnych, tym bardziej że specjalista po ówczesnym rozpoznaniu wykonuje go zdecydowanymi ruchami. Tuż po zabiegu w miejscach usuwania zbędnych włosków może pojawić się chwilowe zaczerwienienie, co jest normalną reakcją skóry na eliminację włosków waz z cebulką.

 

Farbowanie brwi, oraz rzęs w naszym salonie odbywa się za pomocą profesjonalnych produktów RefectoCil. Żelowa konsystencja pasty sprawia, iż zabieg jest wygodny dla osoby wykonującej, jak również bezpieczny dla samej klientki. Osoby życzące sobie intensywniejsze odcienie mogą skorzystać z zabiegu farbowania, który wykonuje się henną proszkową. Daje ona znacznie mocniejsze kolory, a specjalista w tej dziedzinie zawsze udziela informacji, bądź też porady mającej na celu dobranie takiego koloru i jego intensywności, aby w efekcie brwi i rzęsy prezentowały się jak najbardziej naturalnie. Ważną informacją jest również to, że farbowanie brwi henną można wykonywać tak często jak tylko chcemy, natomiast rzęs zaleca się powtarzać nie częściej jak co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

  • szkła kontaktowe
  • choroby oczu
  • nadwrażliwość skóry na produkty RefectoCil

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

form--footer

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.